Paulina
Paulina & Mariusz
Chyba najlepszą rekomendacją jaką możemy dać to fakt, że Nasz film ślubny oglądamy z taka sama radością i ciekawością średnio kilka razy w miesiącu! Dawid wspaniały, utalentowany, z ogromnym wyczuciem. Absolutnie nikt nie czuł obecności kamery i związanym z tym skrępowaniem. Film dynamiczny, spójny, romantyczny i zabawny a także wzruszający. Niesamowita pamiątka na całe życie ♥Wszystkim parom, które zastanawiają się w ogóle nad sensem posiadania filmu, od razu mówię TAAAAAK, nawet najpiękniejsze zdjęcia nie są w stanie uchwycić atmosfery tak jak film;) Dziękujemy Dawid;)
Madzia
Madzia & Kacper
Dawid spadł nam z nieba. Kompletnie nie planowaliśmy szukać kamerzysty na nasz ślub, jednak okazało się, że na tej samej mszy będziemy chrzcić naszego syna. Uznaliśmy, że to dla niego chcemy uwiecznić ten dzień również na filmie. I wtedy zaczęły się poszukiwania. Dawida nie zraziła informacja, że będzie musiał się skupić jeszcze na 3 osobie tego dnia ;). W dniu ślubu był w stanie opanować moje emocje, jak i przerażonych rodziców. W dodatku doskonale sobie radził z instruowaniem 140 gości, gdy nie do końca wiedzieli co ze sobą zrobić. Po ślubie śmiałam się, że chyba go w ogóle na mszy nie było, bo nawet go nie zauważyłam! Ale był i zrobił tak piękne ujęcia, dzięki którym mamy najpiękniejszy teledysk świata!
Bogusia
Bogusia & Dominik
Dawid jest osobą której nie zobaczycie na swoim weselu, ale to właśnie on uchwyci wszystkie najpiękniejsze momenty, których Wy nawet nie dostrzegliście, bądź nie pamiętacie. Jest to niezwykle ciepły, otwarty człowiek, z którym łatwo złapać kontakt i przy którym na pewno nie będziecie się stresować. Klipem ze ślubu byliśmy zachwyceni, a w filmie jesteśmy po prostu zakochani. Gdybyśmy mogli cofnąć czas i wybrać jeszcze raz kamerzystę - bez cienia wątpliwości ponownie wybralibyśmy Lotnia Studio!
Aleksandra
Aleksandra & Michał
Serdecznie polecam współpracę z tak profesjonalnym kamerzystą. Bałam się, że ciężko będzie znaleźć kogoś, będąc ograniczoną do kontaktu online. Jednak Dawid stanął na wysokości zadania, wszystko było jasne i klarowne, o nic nie musieliśmy się martwić. W czasie wesela w ogóle nie ma odczucia, że jest się gdzieś nagrywanym. Mamy w efekcie przepiękny, wesoły, wzruszający film, byliśmy naprawdę pod wrażeniem. Dzięki Dawidowi posiadamy cudowną pamiątkę uwieczniającą ten wyjątkowy dzień. Polecam każdemu Lotnia Studio - filmy ślubne. Jeszcze raz dziękuję w imieniu nas obojga.